Müdür Slider

Dr. Öğr. Üyesi Gülcan Kendirkıran

LİSANS - ÖNLİSANS ADAY ÖĞRENCİ

Müdür

2006 yılında birinci ve burslu olarak girdiği Haliç Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu’nda 2010 yılında lisans eğitimini tamamladı. 2012 yılında Haliç Üniversitesi’nde, Ruh Sağlığı ve Psikiyatri Hemşireliği üzerine tezli yüksek lisansını, 2020 yılında İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Ruh Sağlığı ve Psikiyatri Hemşireliği ABD’da doktora eğitimini tamamladı.

2010 yılında özel bir hastanede ameliyathane hemşiresi olarak göreve başladı ve 2012-2013 yılları arasında ameliyathane eğitim hemşireliği yaptı. 2013 yılında çalışmaya başladığı Haliç Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu’nda 2015 yılında öğretim görevlisi kadrosuna, 2020 yılında Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna atandı.

Haliç Üniversitesi bünyesinde Bologna, Ortak Dersler, Erasmus, Kalite, Strateji ve Uzaktan Eğitim Komisyonu’nda üyedir ve tüm komisyonlarda aktif olarak görev almaktadır. Ulusal ve uluslararası çeşitli kongrelere dinleyici ve proje sahibi olarak katıldı, ödüller aldı. Alanına yönelik birçok seminer, sempozyum ve eğitime katılarak gelişimine devam etti. İlkyardım Eğitici Eğitimi, Bilinçli-Farkındalık Temelli Stres Azaltma (Mindfulness-Based Stress Reduction), Cinsel Terapi Eğitimi Sertifikaları mevcuttur. Türk Hemşireler Derneği ve Psikiyatri Hemşireleri Derneği üyesidir.

Detaylı CV

Uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitaplarında (proceedings) basılan bildiriler
Yazılan ulusal/uluslararası kitaplardaki bölümler
Ulusal bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitaplarında basılan bildiriler
Sertifika
Kurslar
Araştırma
Çalıştay